KONST / Litografier / Offsetlito 11729042
nr 1172 9042
Ulrik Samuelson
(f. 1935), Sverige
Offsetlito, Ulrik Samuelson, "Näthimmelsperspektiv", signerad och numrerad 103/360. 33x50 cm
Ulrik Samuelson, svensk skulptör, målare och professor född 1935.
måndag 26 mars 2018
kl 20:12:50
Ulrik Samuelson
Läs mer om Ulrik Samuelson